Przejdź do treści
TLD.SCNarzędzia do domen i adresów URL
  1. Strona główna
  2. Dane
  3. Porównanie rynków
8 580 stronHolandia

Statystyki stron według krajów: porównanie 7 rynków

Te same testy na popularnych stronach z siedmiu rynków — obok siebie.

99%
Strona główna przez HTTPS
8 519 / 8 580
45%
Rekord DMARC
7 605 / 16 745
6,4%
Blokuje crawler AI
1 053 / 16 474
32%
Analityka internetowa
2 756 / 8 580

Według rynków

WskaźnikŚwiatHolandiaWielka BrytaniaWłochyHiszpaniaJaponiaAmeryka Łacińska
Strona główna przez HTTPS98%99%99%99%99%99%99%
Przekierowanie HTTP → HTTPS85%91%88%85%88%65%82%
TLS 1.389%96%96%89%90%77%89%
HSTS53%54%54%40%50%33%44%
IPv6 (rekord AAAA)36%72%66%34%29%7,1%31%
DNSSEC8,7%27%2,2%2,5%5,8%4,1%7,8%
Rekord SPF76%53%47%84%85%84%82%
Rekord DMARC64%45%40%68%67%61%67%
DMARC egzekwowany41%24%21%24%34%14%33%
robots.txt65%84%80%70%72%43%61%
sitemap.xml68%77%77%72%72%58%67%
Blokuje crawler AI10%6,4%6%11%11%3,9%7%
llms.txt15%14%17%14%14%7,4%18%
Open Graph50%42%45%46%46%57%48%
Dane strukturalne JSON-LD46%56%56%56%57%30%47%
Analityka internetowa43%32%42%45%42%40%44%
Menedżer tagów40%46%45%40%46%56%45%
Piksele reklamowe23%16%26%27%24%21%33%
Baner zgody na cookies19%21%27%37%30%3,2%8%
Nagrywanie sesji5,8%5,2%10%5,4%6,1%6%11%
Czat na żywo6,3%11%9,2%14%15%1,2%36%
Platforma e-commerce5,5%18%19%21%24%7,9%19%
CDN58%47%64%50%49%47%59%
Ochrona przed botami / WAF18%12%19%13%13%4,9%15%
Strony z ≤ 5 problemami12%19%11%5,4%7,6%1,8%7,3%

Nasz crawler: próba 8 580 stron · Holandia · aktualizacja 23 paź 2026 · Metodologia

Dużo domen, mało czasu?

Przejrzymy cały twój portfel domen i uporządkujemy DNS oraz bezpieczeństwo poczty.