Przejdź do treści
TLD.SCNarzędzia do domen i adresów URL
  1. Strona główna
  2. Dane
  3. Hosting i chmura
8 580 stronHolandia

Udziały firm hostingowych w rynku w Holandii

Gdzie hostowane są popularne strony — według sieci (AS) i platformy.

72%
IPv6 (rekord AAAA)
12 028 / 16 745
47%
CDN
4 029 / 8 580
37%
Ogłaszane HTTP/3
3 155 / 8 580
66%
Certyfikat Let's Encrypt
10 795 / 16 373

Hosting i chmura

  1. 1Cloudflare59%9 818
  2. 2Amazon Web Services4,2%706
  3. 3TransIP3,8%637
  4. 4Microsoft Azure2,3%392
  5. 5Hetzner2,2%361
  6. 6CLDIN-NL Your Hosting B.V. part of Your.1,5%250
  7. 7COMBELL-AS1,5%249
  8. 8NL-BIT BIT BV1,3%224
  9. 9Google Cloud1,3%210
  10. 10Leaseweb1,1%189
  11. 11PREVIDER-AS1%169
  12. 12DigitalOcean0,9%146
  13. 13Akamai0,8%134
  14. 14OVHcloud0,8%134
  15. 15TRUESERVER-AS TrueServer BV AS number0,8%128
  16. 16NEDZONE-AS0,7%110
  17. 17DUOCAST-AS0,6%97
  18. 18SURFNET-NL SURFnet, The Netherlands0,5%86
  19. 19AS-ZXCS0,5%82
  20. 20Fastly0,5%81

Udział wśród 16 745 stron w próbie.

Według rynków

WskaźnikŚwiatHolandiaWielka BrytaniaWłochyHiszpaniaJaponiaAmeryka Łacińska
IPv6 (rekord AAAA)36%72%66%34%29%7,1%31%
CDN58%47%64%50%49%47%59%
Ogłaszane HTTP/335%37%46%39%31%12%37%

Platformy hostingowe Wszystkie

#TechnologiaŚwiatHolandiaWielka BrytaniaWłochyHiszpaniaJaponiaAmeryka Łacińska
1Vercel2,1%1,4%1,2%0,5%0,5%0,7%1,2%
2Azure App Service0,7%1,2%1,9%0,5%0,3%0,3%0,5%
3Kinsta0,4%0,9%0,7%0,3%0,1%0,3%0,2%
4Amazon S32,1%0,4%0,7%0,7%0,6%3,6%1,2%
5Hostinger0,3%0,3%0,9%0,6%0,7%0%3%
6Netlify0,6%0,2%0,5%0,2%0,1%0,1%0,1%
7WP Engine1,3%0,2%1,5%0,1%<0,1%<0,1%0,2%
8Upsun (Platform.sh)0,3%0,1%1,1%0,4%0,3%<0,1%0,6%
9Heroku0,3%0,1%0,5%<0,1%<0,1%0,1%0,1%
10GitHub Pages0,3%<0,1%<0,1%<0,1%<0,1%<0,1%<0,1%
11Fly.io<0,1%<0,1%<0,1%<0,1%<0,1%<0,1%<0,1%
12Pantheon0,9%<0,1%0,5%<0,1%<0,1%<0,1%0,2%

Sieci (AS)

  1. 1AS13335 CLOUDFLARENET58%9 751
  2. 2AS16509 AMAZON-024%678
  3. 3AS20857 TRANSIP-AS Amsterdam, the Netherlands3,8%637
  4. 4AS8075 MICROSOFT-CORP-MSN-AS-BLOCK2,3%386
  5. 5AS24940 HETZNER-AS2,1%360
  6. 6AS48635 CLDIN-NL Your Hosting B.V. part of Your.Online1,5%250
  7. 7AS34762 COMBELL-AS1,5%249
  8. 8AS12859 NL-BIT BIT BV1,3%224
  9. 9AS60781 LEASEWEB-NL-AMS-01 Netherlands1,1%185
  10. 10AS20847 PREVIDER-AS1%169
  11. 11AS396982 GOOGLE-CLOUD-PLATFORM1%167
  12. 12AS14061 DIGITALOCEAN-ASN0,9%146
  13. 13AS16276 OVH0,8%134
  14. 14AS15703 TRUESERVER-AS TrueServer BV AS number0,8%128
  15. 15AS25459 NEDZONE-AS0,7%110

Udział wśród 16 745 stron w próbie.

Nasz crawler: próba 8 580 stron · Holandia · aktualizacja 23 paź 2026 · Metodologia

Dużo domen, mało czasu?

Przejrzymy cały twój portfel domen i uporządkujemy DNS oraz bezpieczeństwo poczty.