Przejdź do treści
TLD.SCNarzędzia do domen i adresów URL
  1. Strona główna
  2. Dane
  3. Nagłówki bezpieczeństwa
8 580 stronHolandia

Statystyki nagłówków bezpieczeństwa w Holandii: HSTS, CSP

HSTS, CSP, X-Frame-Options i inne nagłówki ochronne.

54%
HSTS
4 640 / 8 519
29%
Content-Security-Policy
2 529 / 8 580
54%
X-Content-Type-Options
4 675 / 8 580
49%
X-Frame-Options
4 187 / 8 580

Według rynków

WskaźnikŚwiatHolandiaWielka BrytaniaWłochyHiszpaniaJaponiaAmeryka Łacińska
HSTS53%54%54%40%50%33%44%
HSTS preload17%16%14%11%15%5%15%
Content-Security-Policy29%29%33%22%28%13%29%
X-Frame-Options44%49%52%39%44%38%40%
X-Content-Type-Options45%54%56%41%46%38%43%
Referrer-Policy25%36%29%21%24%11%24%
Permissions-Policy12%16%13%10%11%3%13%
Cross-Origin-Opener-Policy4%6,2%4,9%3,4%2,8%0,8%3,7%
Ujawniona wersja serwera11%13%8,1%15%11%11%15%
Ujawniony X-Powered-By19%23%21%25%28%14%25%
Wszystkie pliki cookie z flagą Secure45%51%45%37%43%38%43%

Nagłówki bezpieczeństwa

  1. 1X-Content-Type-Options54%4 675
  2. 2Strict-Transport-Security54%4 640
  3. 3X-Frame-Options49%4 187
  4. 4Referrer-Policy36%3 060
  5. 5X-XSS-Protection33%2 852
  6. 6Content-Security-Policy29%2 529
  7. 7Report-To26%2 234
  8. 8NEL24%2 096
  9. 9Permissions-Policy16%1 377
  10. 10COOP6,2%536
  11. 11CSP Report-Only5,1%434
  12. 12CORP2%168
  13. 13COEP0,9%79

Udział wśród 8 580 stron w próbie.

Wartości X-Powered-By

  1. 1PHP7,6%655
  2. 2Nextjs3%259
  3. 3PHP/, PleskLin2,7%232
  4. 4PleskLin2,3%201
  5. 5ASPNET1,8%153
  6. 6Nuxt0,9%77
  7. 7Express0,7%59
  8. 8—0,6%48
  9. 9WP Engine0,2%14
  10. 10Acorn (Laravel )0,2%14

Udział wśród 8 580 stron w próbie.

Nasz crawler: próba 8 580 stron · Holandia · aktualizacja 23 paź 2026 · Metodologia

Dużo domen, mało czasu?

Przejrzymy cały twój portfel domen i uporządkujemy DNS oraz bezpieczeństwo poczty.