Przejdź do treści
TLD.SCNarzędzia do domen i adresów URL
  1. Strona główna
  2. Dane
  3. Uwierzytelnianie poczty
8 580 stronHolandia

Statystyki wdrożenia SPF i DMARC w Holandii

SPF, DMARC, MTA-STS i BIMI: jak dobrze domeny chronią swoją pocztę przed podszywaniem się.

53%
Rekord SPF
8 823 / 16 745
45%
Rekord DMARC
7 605 / 16 745
24%
DMARC egzekwowany
4 058 / 16 745
1,1%
MTA-STS
189 / 16 745

Polityka DMARC

  1. 1none (tylko monitorowanie)47%3 542
  2. 2reject27%2 049
  3. 3quarantine26%2 009
  4. 4quarantaine<0,1%4

Udział wśród 7 605 stron w próbie.

Kwalifikator „all” w SPF

  1. 1-all (hard fail)49%4 282
  2. 2~all (soft fail)48%4 202
  3. 3Nieznane2,3%205
  4. 4redirect=1,2%106
  5. 5brak all0,3%23
  6. 6+all (każdy)<0,1%5

Udział wśród 8 823 stron w próbie.

Według rynków

WskaźnikŚwiatHolandiaWielka BrytaniaWłochyHiszpaniaJaponiaAmeryka Łacińska
Rekord SPF76%53%47%84%85%84%82%
SPF hard fail (-all)44%49%46%40%50%18%44%
Rekord DMARC64%45%40%68%67%61%67%
DMARC egzekwowany41%24%21%24%34%14%33%
DMARC p=reject35%27%27%16%24%9,3%21%
Raporty DMARC (rua)79%63%71%56%62%59%68%
Logo BIMI5,5%1,9%1,6%1,9%2,8%1,6%1,9%
MTA-STS2,3%1,1%2,8%0,7%0,7%0,2%0,9%
SPF ponad 10 zapytań0,1%0,2%0,1%<0,1%<0,1%<0,1%0,1%

Kto wysyła pocztę (include w SPF)

  1. 1Microsoft 36545%3 983
  2. 2Mailchimp / Mandrill15%1 308
  3. 3Google Workspace14%1 251
  4. 4Mailgun6,5%571
  5. 5SendGrid6,4%567
  6. 6Amazon SES5,5%487
  7. 7Zendesk4,4%384
  8. 8TransIP4,2%368
  9. 9Mailjet3,9%348
  10. 10Salesforce2,5%224
  11. 11Brevo (Sendinblue)2,1%187
  12. 12ActiveCampaign1,9%167
  13. 13HubSpot1,9%164
  14. 14MailerLite1,6%140
  15. 15Zoho0,9%75

Udział wśród 8 823 stron w próbie.

Kto przetwarza raporty DMARC

  1. 1Cloudflare5,7%274
  2. 2Valimail5,1%242
  3. 3DMARC Analyzer2,6%122
  4. 4Red Sift OnDMARC2,5%121
  5. 5Postmark2,4%116
  6. 6dmarcian1,3%62
  7. 7URIports1,3%61
  8. 8Proofpoint1,2%58
  9. 9EasyDMARC1,1%53
  10. 10PowerDMARC0,9%45

Udział wśród 4 774 stron w próbie.

Nasz crawler: próba 8 580 stron · Holandia · aktualizacja 23 paź 2026 · Metodologia

Dużo domen, mało czasu?

Przejrzymy cały twój portfel domen i uporządkujemy DNS oraz bezpieczeństwo poczty.